9,024,448 community members  ,  2,459,792 items for sale

tianDe

Zaregistrujte se a zdarma dostanete VIP kartičku s tianDe ID, se kterou máte kdykoliv všechny produkty o 1/3 levnější.

TianDe

Představujeme vám neuvěřitelnou příležitost nakupovat kosmetiku tianDe s úžasnou slevou a využitím našich skvělých bonusů. Máte možnost si nakupovat kosmetiku přímo z pohodlí vašeho domova.

Svět tianDe je plný inovativních výrobků pro péči o pleť a tělo, které vám pomohou dosáhnout vašeho vysněného vzhledu. A teď je ten pravý čas, abyste si je vyzkoušeli sami! Navíc, přicházíme s ohromující slevou na naši kosmetiku. Můžete si být jistá, že naše produkty jsou vysoce kvalitní a výsledky, které s nimi dosáhnete, vás zcela nadchnou. 

A to není vše! Kromě slevy můžete také využít našich bonusových programů. Získáte body za každý nákup, které můžete později využít na další nákupy. Je to skvělý způsob, jak si ještě více užít nakupování a odměnit se za svou věrnost.

Tak neváhejte a nakupujte si sama! Prozkoumejte naši širokou nabídku kosmetiky tianDe a objevte produkty, které budou pro vás přesně to pravé. Užijte si ty nejlepší ceny, výhody slev a bonusů, které jsou vám k dispozici. Přidejte se k naší kosmetické revoluci a dosáhněte krásy, kterou si zasloužíte!

O svém účtu si rozhodujete sama.
Registrace vás k ničemu nezavazuje. Je jedno, jak často a za kolik nakupujete. Nikdo vás nehlídá. Pokud se rozhodnete s nákupy přestat, tianDe ID po 4 měsících automaticky vyprší. Nic víc, nic míň. Tak proč to nezkusit?

S tianDe ID se dostanete do facebookové skupiny, kde si desítky tisíc milovnic tianDe vyměňují tipy na péči o pleť, domácnost a triky s produkty. Bez obav se tu můžete zeptat na cokoliv, co vás ohledně produktů a tianDe zajímá. 

Zcela zdarma a bez závazků
tianDe ID vás nic nestojí, ani k ničemu nezavazuje. Zato s ním nakupujete levněji a máte přístup, kam jiní ne. Tak ho pojďte vyzkoušet.
Recent Facebook Posts

No recent Facebook posts to show

  V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 GDPR) zpracováváme Vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu. Osobní údaje jsou nutné pro vygenerování Vašeho osobního ID v Tiande (opravňujícího Vás nakupovat za členské ceny), odbavení objednávek a další plnění vyplývající z kupní smlouvy, pokud dojde k jejímu uzavření. Takové zpracování osobních údajů umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. b) uvedeného “Nařízení. S Vašimi údaji budeme ( Jana Bařinková) zacházet podle našeho nejlepšího svědomí.  Zásady ochrany osobních údajů ZDE

   
   
   
  ID  tianDe budete mít do druhého dne
   
  Po odeslání formuláře se vám ozveme další pracovní den a vygenerujeme vám tianDe ID. Připravíme vám na e-shopu účet, pod kterým budete nakupovat s třetinovou slevou. 
  TianDe | Kosmetika pro ženy

  Kosmetika pro ženy

  TianDe kosmetika se ve svých produktech zaměřuje na obsah vysokého procenta bylinných složek a svým unikátním složením působí na zdraví, krásu a na harmonizaci pokožky ale i celého organismu.

  TianDe | Kosmetika pro muže

  Kosmetika pro muže

  Obsahuje přírodní látky, které pokožku vyživí a udrží ji hydratovanou. Zmírňuje podráždění po holení, chrání před nepříjemným zápachem potu. Krásná pleť a příjemný parfém jsou vizitkou každého muže.

  TianDe | Kosmetika pro děti

  Kosmetika pro děti

  Dětská kosmetika a doplňky májí v tianDe své speciální místo. Veškeré produkty šetrně a jemně pečují o jemnou dětskou pokožku, vlasy i zoubky. Kosmetika neobsahuje sulfáty, parabeny ani barviva.

  TianDe | Ústním hygiena

  Ústní hygiena

  Pečujte o zdraví svých zubů s tianDe. Přípravky na zuby tianDe vám pomůžou vyřešit problémy s kazy, žlutými zuby, plakem a bolestivými dásny. Díky správné péči bude váš úsměv zase o něco krásnější.

  TianDe |Péče o vlasy

  Péče o vlasy

  Vlasová kosmetika využívá přírodní sílu ženšenu, hadího tuku, ovoce, bylin a aloe vera. Výsledkem jsou silné a zdravé vlasy. V nabídce seženete vyživující a hydratační šampony, balzámy, masky.

  TianDe |Péče o zdraví

  Péče o zdraví

  Základem pevného zdraví dle tradiční čínské medicíny je harmonie organizmu, tedy rovnováha mezi energiemi jin a jang, které v těle proudí drahami (meridiány), za pomoci bylinných receptur.

  TianDe | Péče o tělo

  Péče o tělo

  Přípravky se vyrábí pouze z vysoce kvalitních surovin, které se získávají z léčivých rostlin, éterických olejů a unikátních složek živočišného původu. Proto je kosmetika tianDe tak účinná.

  TianDe | Domácnost

  Domácnost

  TianDe nabízí řešení pro praní prádla nebo mytí nádobí. Produkty jsou ekologické, spolehlivě čistí a neobsahují žádné agresivní chemické látky.

  Přejít nahoru
  Scroll to Top
  Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram