Tradiční čínská medicína (TCM) speciální receptury

Tradiční čínská medicína je jedinečný léčebný systém, který se používá již téměř 5000 let. Součástí TCM je fyzioterapie, při které se k léčbě využívají speciální bylinné odvary sestavené individuálně přímo dle zdravotního stavu klienta. Léčba je vždy komplexní a zaměřuje se na odstranění příčiny nemoci, nejen na vymizení jejich příznaků.

Medicinální houby obsahují řadu zdraví prospěšných látek, které harmonizují metabolismus, proces trávení a obranyschopnost. Celkově organismus posilují. Fungují jako adaptogeny, tonizery, imunostimulanty, imunomodulanty. Ochraňují organismus před negativními vlivy prostředí, dědičnými vlivy a nezdravým životním stylem.

Extrakty z hub Reishi

v naší nabídce máme tři produkty z Reishi. Všechny tři produkty jsou vyráběny pouze z Duanwood Red Reishi. Jedná se nejúčinější odrůdu Reishi s vysokým obsahem účinných látek jako jsou polysachardidy tritrepeny. Duanwood Red Reishi se pěstuje v horských oblastech Číny tradičním způsobem po dobu 12ti měsíců na dlouhých dřevěných kmenech. Kvalita takové Reishi je stejná jako u divoce rostoucích hub Reishi.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram