Péče o pleť

TianDe má několik vysoce účinných řad, které se mezi sebou výborně kombinují. Tím je zajištěna cílená péče o pleť pro každý problém a každou ženu.

Kosmetika TianDe není jen obyčejná kosmetika, která odstraní jen defekty  kůže. Řeší příčiny všech možných problémů. Působí v několika rovinách: fyziologicky ve všech vrstvách kůže, přes reflexní body a meridiány, používá vyspělou aromaterapii. Pracuje se systémy (cévní, hormonální, nervový, a lymfatický. Vše v rovině    “zdraví a krása” 

Collection Charm | tianDe
Charm Collection . Video

CHARM Collection – Pleťový krém “Koncentrát krásy”  .  Díky  složení, krém “Beauty koncentrát” pomůže snížit hloubku a množství vrásek, zpět tvárovým obrysy původní jas a sílu a dát pružnost pleti. Tvář se chová mladistvejšie. Vyzařuje svěžest a krásu. Šarm – pleťový krém-gel “Aquaterapia” .Pleťový krém “Aquaterapie” je vhodný pro dámy jakéhokoliv věku. Pokud vaše kůže vypadá vyprahlá, suchá a bez života, to jí to vodu. Uvidíte podstatný rozdíl. Rozluč se s pocitem napětí a sucha.  Šarm – krém-sérum na oční víčka na vrásky  —  Ve věku 45 let jsou změny ženského těla pozorovatelné nejen interně, ale také na vnějším věku ženy, jako první zradí vrásky kolem krému-sérum na oční víčka k vrásky proti stárnutí kůže na všech frontách. !! Zvyšuje na a pružnost očních víček

Péče o pleť | Šnečí mucín | TinDe
Šnečí mucín - Video

SNAIL SECRET – hlavní účinná složka je šnečí mucin (sekret) Tato řada má silné regenerační účinky a hojivý efekt. Hlavní účinek krému je obnova buněk. Jednotlivé krémy této řady nesmí chybět žádné lékárničce. Pracují s lymfou, snižuje otoky. Je vhodná pro mastnou a nečistou pleť ve věku 35+ a  výborně doplní ostatní řady. Velmi účinná je maska, která je srovnatelná s ošetřením pleti živými šneky v salonech. Toto ošetření stojí kolem 3000 Kč a příjemné moc není. Cena naší masky je zanedbatelná, obsahuje 70% mucinu a efekty jsou úžasné a bez stresu. Šnečí mucín to je dokonalá péče o pleť.

Zhenfei Perfect| TianDe | Pleťové krémy
Zhenfei Perfect - Video

Zhenfei Perfect

Produktová řada Zhenfei Perfect nese jméno čínské princezny, kterou zlý čaroděj proměnil ve stařenu. Produkty mají za úkol účinně bojovat proti stárnutí pokožky. Stavebním prvkem celé řady je výtažek z ťanšanského lotusu, který je důležitým zdrojem kvercetinu. Ten účinně bojuje proti vráskám a intenzivně hydratuje kůži. Najdete tu čistící mléko, peeling, hydratační krémy a gely. 
Fucoidan | Péče o pleť | tianDe | Pleťový krém
Fucoidan - Video

Fucoidan

TianDe Fucoidan se zaměřuje na péči o obličej a dekolt. Nabízí šetrné čištění i hydrataci očím, rtům a celému obličeje. Pomůže vám uhladit vrásky, vyčistit póry a zakrýt zarudnutí pleti. Ideálního výsledku dosáhnete, pokud budete výrobky z řady Fucoidan navzájem kombinovat. Péče o pleť s těmito produkty přinese pružnou a jemnou pokožku.

.

Hadí řada | TianDe kosmetika | Péče o pleť
Hadí řada - Video

Hadí řada

Hadí řada TianDe posiluje pokožku hlavy, rukou, nohou a vypíná vrásky v obličeji. Najdete v ní krémy, masky, tonika, gely a šampony s tukem hada Mamushi. Vyživující a změkčující látky zabraňují vysoušení a tvrdnutí pokožky. Hadí tuk zvláčňuje popraskané paty, suchou pleť i poškozené a polámané vlasy
TianDe | Tibetan Herbs | Tibetské bylinky
Tibetan Herbs - Video

Tibetan Herbs

Základní složkou produktové řady Tibetan Herbs je výtažek ze šafránu setého, který se získává z blizny této byliny. V produktech dále najdete růžový a lenvandulový esenciální olej, kořen anděliky, květ řimbaby, mořské řasy nebo výtažek z vilínu virginského. Hydratační krémy, peeling nebo čistící tonikum nasytí kůži vlhkostí a odstraní suché šupinky. Utlumují tvorbu vrásek a napomáhají hojení ran a odřenin.

.

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram