Čínská medicína léčí příčiny nemocí více jak 3000 let

Čínská medicína neřeší pouze projevy nemocí, ale hledá  hlavně jejich podstatu. Jedná se o celostní přístup k lidskému tělu i psychice. Metody jsou založené na bylinkách, zdravé stravě, cvičení a masážích. Přesně toto využíváme při výrobě produktů kosmetiky tianDe. 

Individuální terapie

Čínská fytoterapie je ve srovnání s klasickou západní fytoterapií založená na jiných principech. Léčivé rostlinné drogy, v Číně nazývané jao. Jsou podávány podle energie čchi a podle krve. Každá bylina má svou vlastní energii, která musí být v souladu s energií pacienta. Proto je čínská bylinná léčba individuální terapií. Vždy se posuzuje kvalita energie byliny, zda zahřívá, nebo ochlazuje a jakou má chuť. Rostlinné léčiva se dělí na horké, chladné, svěží (vlhké) a teplé (suché). Stavy chladu se léčí teplými bylinami a naopak, stavy horka studenými bylinami.
Během 4 tisíc let čínští lékaři přesně popsali, na co konkrétně byliny jsou, jak se požívají a jaký vliv mají na organismus. Kořen byliny je určen na něco jiného než stonky, list nebo květ. V čínské fytoterapii se používají ty byliny, které pocházejí z oblasti, kde se odjakživa vyskytovaly ( endemické ) Tím se zaručí, že budou mít přesně ty účinky, jako je uvedeno v tradičních bylinných recepturách. 

Panenská příroda Altaje

V nedotčené přírodě Altajských hor, roste 300 druhů endemických rostlin. Údolí divoké přírody lemují bíle vrcholky hor. Řeky pramení z ledovců, proto mají nebesky čistou vodu. 

Tajemný Tibet

Tibetská medicína léčí tělo i mysl pomocí medikamentů s vysokým počtem účinných látek. Stejné je to s kosmetikou TianDe, která tibetskou medicínu využívá při výrobě kosmetiky.

Nakupujte se slevou
Nastavte si unikátní slevu
TianDe | Unikátní produkty
Přidejte se do uzavřené skupinky

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram