Čínská medicína léčí příčiny nemocí více jak 3000 let

Čínská medicína neřeší pouze projevy nemocí, ale hledá  hlavně jejich podstatu. Jedná se o celostní přístup k lidskému tělu i psychice. Metody jsou založené na bylinkách, zdravé stravě, cvičení a masážích. Přesně toto využíváme při výrobě produktů kosmetiky tianDe. 

Individuální terapie

Čínská fytoterapie je ve srovnání s klasickou západní fytoterapií založená na jiných principech. Léčivé rostlinné drogy, v Číně nazývané jao. Jsou podávány podle energie čchi a podle krve. Každá bylina má svou vlastní energii, která musí být v souladu s energií pacienta. Proto je čínská bylinná léčba individuální terapií. Vždy se posuzuje kvalita energie byliny, zda zahřívá, nebo ochlazuje a jakou má chuť. Rostlinné léčiva se dělí na horké, chladné, svěží (vlhké) a teplé (suché). Stavy chladu se léčí teplými bylinami a naopak, stavy horka studenými bylinami.
Během 4 tisíc let čínští lékaři přesně popsali, na co konkrétně byliny jsou, jak se požívají a jaký vliv mají na organismus. Kořen byliny je určen na něco jiného než stonky, list nebo květ. V čínské fytoterapii se používají ty byliny, které pocházejí z oblasti, kde se odjakživa vyskytovaly ( endemické ) Tím se zaručí, že budou mít přesně ty účinky, jako je uvedeno v tradičních bylinných recepturách. 

Panenská příroda Altaje

V nedotčené přírodě Altajských hor, roste 300 druhů endemických rostlin. Údolí divoké přírody lemují bíle vrcholky hor. Řeky pramení z ledovců, proto mají nebesky čistou vodu. 

Tajemný Tibet

Tibetská medicína léčí tělo i mysl pomocí medikamentů s vysokým počtem účinných látek. Stejné je to s kosmetikou TianDe, která tibetskou medicínu využívá při výrobě kosmetiky.

Nakupujte se slevou
Nastavte si unikátní slevu
TianDe | Unikátní produkty
Přidejte se do uzavřené skupinky
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram