Jana Bařinková +420 777 776 664 - barinkova.jana@seznam.cz

Unikátní produkty TianDe

Historie tradiční čínské medicíny sahá až do období více jak 5000 let před naším letopočtem. Během dlouhého období tak čínští lékaři získávali množství zkušeností . Své postupy ověřovali na obrovském vzorku populace. Unikátní produkty čínské fytoterapie nenjsou založené pouze na bylinách. Hrají zde svou úlohu i minerály, kůra, hmyz, zvířata apod. Ze zvířecí říše se využívá shozená hadí kůže, cikády, kosti sibiřského tygra, medvědí žlučník, roh nosorožce apod. Její účinky jsou obrovské . Léčí podstatu problému, ne problém samotný.

Unikátní produkty

Čínská bylinná léčba - individuální terapie

Čínská fytoterapie je ve srovnání s klasickou západní fytoterapií založená na jiných principech. Léčivé rostlinné drogy, v Číně nazývané jao. Jsou podávány podle energie čchi a podle krve. Každá bylina má svou vlastní energii, která musí být v souladu s energií pacienta. Proto je čínská bylinná léčba individuální terapií. Vždy se posuzuje kvalita energie byliny, zda zahřívá, nebo ochlazuje a jakou má chuť. Rostlinné léčiva se dělí na horké, chladné, svěží (vlhké) a teplé (suché). Stavy chladu se léčí teplými bylinami a naopak, stavy horka studenými bylinami.
Během 4 tisíc let čínští lékaři přesně popsali, na co konkrétně byliny jsou, jak se požívají a jaký vliv mají na organismus. Kořen byliny je určen na něco jiného než stonky, list nebo květ. V čínské fytoterapii se používají ty byliny, které pocházejí z oblasti, kde se odjakživa vyskytovaly ( endemické ) Tím se zaručí, že budou mít přesně ty účinky, jako je uvedeno v tradičních bylinných recepturách. 
Close Menu

×
×

Cart

Open chat
Powered by
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram