Ženské zdraví

Ženské zdraví je důležité k tomu aby byla žena šťastná. Jistě víte, že příčinou mnoha chorob je narušení vaginální mikroflóry. Ta  poskytuje ochranu všem reprodukčním orgánům. Příčinou tohoto narušení může být obyčejné oslabení imunitního systému. To otvírá bránu infekcím a může vést k rozvoji zánětlivých procesů. V mnoha případech k rozvoji rakoviny děložního čípku.  

 

Ženské zdraví s tianDe

TianDe hygienické profylaktické a terapeutické vložky byly vyvinuty pro ženské zdraví výzkumníky v Národním centru medicíny a farmakologie, používající metody založené na tradiční čínské medicíně. S vývojem hygienických vložek byla využita  zdravotnická technologie využívající patentované fyto složení z extraktů léčivých bylin a silic

Výrobky pro ženské zdraví TianDe normalizují kyselinovou rovnováhu oslabených ženských pohlavních orgánů. Potlačují aktivitu života patogenních bakterií. Upřednostňují přestavbu zdravé vaginální mikroflóry Zlepšují lokální krevní oběh. Eliminují otoky v oblasti genitálií, odstraňují příznaky stasu, zmírní bolest. Sníží příznaky klimakterického syndromu. Konsoliduje výsledky dosažené během komplexní léčby, zvýší citlivost mikroorganismů na antimikrobiální přípravky. Zvýší napětí pánevního svalu a zlepší celkovou kvalitu život

Víte o tom, že menstruační vložky jsou u nás vyráběné z odpadních materiálů? Přijde mi k neuvěření, že na tak důležité orgány si přikládáme odpad. Čínští lékaři ale vyvinuli vložky, které nejsou jen menstruační. Moc ráda vám je představím a pevně doufám, že nejedné z vás , MILÉ DÁMY, pomůžou k tomu Vašemu “Ženskému štěstí”.

Vyberte si tu pravou

TianDe | Ženské zdraví
Ženské zdraví
Vložka jemná péče | ženské zdraví
Ženské zdraví

Jemná péče – obsahuje 38 rostlin

Používá se při zánětech močového měchýře, při hemeroidech, při zánětech ledvin i při výtocích – zajišťuje účinnou hygienu, brání šíření bakterií, urychluje proces hojení. PREVENTIVNĚ lze použít na podzim a na jaře – alespoň 10 denní kúra na 24 hodin. Kdo má problémy, ideální po návštěvách bazénů a koupališť. V případě onemocnění zánětem moč. měchýře u mužů – méně časté – lze použít do slipů (reakce nebude určitě kladná) – takže se vložka připevní v místech asi 4 cm pod pupíkem.

Energie života | tianDe | vložky
Vložky tianDe | energie života
Energie života | vložky tianDe
Energie života | Vložky | Vložky tianDe

Energie života – obsahuje 49 bylin.

Použití na výtoky, mykózy – během několika minut zmírňují svědění a pálení, silné záněty, bolesti v podbřišku, při neplodnosti. Tato vložka se nosí 24 hodin do vymizení příznaků a dále ještě 3 dny.  KAŽDÁ ŽENA I ZDRAVÁ by měla alespoń 1x ročně absolvovat 10denní kúru – vyčistí se sliznice pohlavních orgánů, zvýší se imunitní systém liznice, zničí se patogenní a rakovinotvorné zárodky.  Vložka příznivě působí i na léčbu hemoroidů. Vložky se používají jako bylinný obklad při bolesti v krku a nachlazení, obklad na  karpální tunely…

Ženské zdraví | Energie bylin
Vložky energie bylin | ženskézdraví | vložky tianDe
Ženské zdraví | energie bylin

Energie bylin – obsahuje 49 bylin

Použití při mykózách, stimulace imunity ženského těla, harmonizace ženské energie, při menstruaci snižuje bolestivost a zmenšuje krvácivost, má protizánětlivý efekt. Používá se při problémech v přechodu, při inkontinenci, zlepšuje funkci pánevních orgánů, obnovuje mikroflóru. Ideální jako léčebná kůra alespoň 3měsíční – na 12 hodin denně. MUŽI – při zánětu prostaty a hemeroidech + gel Slaviton ( o něm někdy příště) Opět možno připevnit 3 cm pod pupík. 

Vložky se používají jako bylinný obklad při bolesti v krku a nachlazení Složení hygienických vložek je unikátní svou fyto-membránou. Hygienické vložky jsou vyráběny pomocí špičkových technologických zařízení. Obohacené patentovaným koncentrátem rostlinných výtažků připravených podle starých receptů léčitelů čínské dynastie Tan. Do receptů hygienických vložek je zahrnuto 49 bylin.  Fyto-membránové vložky jsou vyráběny za použití speciálních technologií pro zpracování čerstvě rozřezaných rostlin, které zajišťují vysokou hustotu aktivních složek a fyto-buněk (koncentrace aktivních složek je 70-80%, což  přesahuje ukazatele zásob v infuzích ). Kromě, Fyto-membrány dále zajišťují vysokou propustnost vzduchu a dobrou absorpci. 

Intimní gel | ženské zdraví
Intimní gel | Intim gel tianDe
In Top | Intimní gel | gel pro mládež
In Top | řada pro mládež
Gel pro intimní hygienu 
 
Gel pro intimní hygienu ze série pro mládež In Top od TianDe vám dopřeje pocit pohodlí a propůjčí sebejistotu po celý den.
Je to multifunkční prostředek, který udržuje pocit svěžesti v intimní oblasti, zvlhčuje a zklidňuje pokožku, zabraňuje podráždění a zarudnutí pokožky po depilaci v oblasti bikin. Naneste menší množství gelu na intimní partie, napěňte a opláchněte vodou. Pouze k zevnímu použití. Kyselina mléčná  Udržuje normální úroveň pH a přirozenou mikroflóru v intimní oblasti.  Heřmánek pravý Extrakt z heřmánku pomáhá aktivovat látkovou výměnu a zlepšit výživu vlasových folikulů

Určitě doporučuji zařadit do své intimní hygieny. Zachovává PH, odstraňuje zarudnutí a otok, hydratuje, brání vzniku zánětu, zvlhčuje sliznici, vhodný i pro muže. Lze v něm koupat i miminka. Obsahuje kyselinu mléčnou, která má vliv na zdravou mikroflóru a kromě jiných bylinných složek i stříbro což je jedno z nejmocnějších přírodních antiseptik- může zničit více než 650 druhů bakterií a virů.

Volupta+ pro ženy –  POTĚŠENÍ DO POSTELE: probuď svou smyslnost!
 
Základem působení gelu je aminokyselina L-arginin. Ve Volupta+ od TianDe je tento prvek poprvé zastoupen v tak vysoké koncentraci. L-arginin spouští v těle proces produkce oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy a zajišťuje tak mohutný příliv krve do pohlavních orgánů. Pravidelné působení L-argininu přispívá ke zlepšení krevního oběhu v pánevních orgánech, zvyšuje tonus intimních svalů, má příznivý vliv na organismus.
Mentol ve složení přípravku zvyšuje absorpci argininu a také stimuluje nervová zakončení a přispívá k intenzivnější vaginální sekreci.

 

Charakteristickým rysem gelu Volupta+ od TianDe je přítomnost kyseliny mléčné, která pečuje o intimní mikroflóru sliznice a udržuje normální hladinu pH. Formule přípravku je také doplněna o panthenol a alantoin, které hydratují, zjemňují sliznici a zabraňují vzniku podráždění.

Voluptu je dobré použít před návštěvou bazénu a opětovně po . Zabraňuje přenosu bakterií a předchází zánětům. 

[oceanwp_library id="6105"]

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram