Jana Bařinková | tianDe | Podnikání

Pomáhám měnit životy

” Šampioni nevznikají v posilovnách ” 

Šampioni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě – z touhy, snů a vize 

Jmenuji se Jana Bařinková. Vždy jsem hledala nezávislost, zodpovědně se zajímala o svou budoucnost, měla jsem  a mám spoustu  snů a vizí. Po ukončení vzdělání v obchodní sféře jsem začala a stále se věnuji podnikání. Mám ráda jógu, ráda cestuji a vždy jsem si přála být svobodná ve své práci a moci pracovat odkudkoliv na světě. Ví se o mně, že pevně jdu za svým cílem.  

Mým posláním je pomáhat lidem. Podporuji ženy na cestě životem, aby se cítily dobře ve svém těle. 
Co to znamená? 
To, že se člověk cítí skvěle – fyzicky i psychicky –  a žije život podle svých představ. Co si naplánuje, toho dosáhne. Zkrátka se mu daří. Dnes pomáhám měnit životy žen. 

Jsou v životě okamžiky, které Vám dovedou změnit život a pohled na svět

Stalo se mi to v mých 30-ti letech, v době, kdy našim dětem bylo 10 a 8 let a před sebou jsem měla spoustu předsevzetí. Bolesti krční páteře mne dohnaly k lékaři. Po uvolnění jsem ztratila stabilitu … a v ten moment začalo být vše jiné. Diagnóza, která je vrozená … (když si tak vzpomenu na dětství a školní léta, měla jsem potíže s pohybem. Zakopávala jsem , tělocvik mě děsil) ….. v silnější míře se projevila právě v toto období. Vzalo to spád, jemná motorika, stabilita, vše se horšilo. Přišlo několik korekčních operací, pak  katetrizační ablace. Pocity zoufalství a bezmoci, zhroucený život, invalidita….

Životní cesta s tianDe

Protože se jen tak nevzdávám, začala jsem se porozhlížet po možnostech, jak využít obchod a moderní technologie dnešní doby k přivýdělkům z domova. Potkala jsem Renatu Královou, ženu, která se věnovala online marketingu a kosmetice tianDe.  Ukázala mi cestu …. 

Dnes spolupracuji se stovkami žen

K tianDe jsem přivedla mnoho žen, které jsou  z kosmetiky nadšené stejně jako já. Za dobu u tianDe jsem se naučila spoustu věcí z online světa, marketingu, jak využívat sociální sítě, natáčet videa, pořádat webináře, pomáhat ostatním ženám k jejich růstu. Některé z nich se chtějí realizovat naplno, jiné si chtějí přivydělat při svém zaměstnání, při mateřské, při studiu…. spousta žen využívá tianDe jen pro svou rodinu a pro sebe …. Každá si našla svůj směr a já je na jejich cestě plně podporuji. 

Produkty, které jsem vyzkoušela, mi pomohly po zdravotní stránce. Neuropatické bolesti celého těla, blokace zad, největší potíže, které mne provázely, během poměrně krátké doby začaly odeznívat. Po půl roce jsem vyřadila veškeré chemické léky ze svého života.

Oslovily mě ale i jiné produkty, které jsem začala automaticky zařazovat do všedních dní naší domácnosti. Nadchly mě tak, že jsem o nich začala povídat kamarádkám. Začala jsem pomáhat ostatním ženám a jejich rodinám, při různých potížích. Padání vlasů, bolesti kloubů, zad, ženské potíže, ekzémy a spousta dalších…. 

Jak jsem se více seznamovala s kosmetikou, a hlouběji poznávala její unikátnost, začala jsem se zajímat i o tradiční čínskou medicínu. Dnes ji již několikátým rokem studuji. Účinky produktů tianDe, zákonitosti organizmu a východní medicína se propojují. Nastartovala se mi cesta plná bylinek, cesta pomoci nejen sobě a rodině, ale POSÍLÁM TO DÁL. Vše se propojilo. 

Když se práce stane koníčkem 

S  tianDe se mnohým mění životy. Děláme práci, která nás baví a která je spíše koníčkem. Vzděláváme se, realizujeme se a cestujeme. Máme vybudované  prostředí, ve kterém se vzájemně  podporujeme, inspirujeme se a pomáháme si.   
Dnes si říkám, že mi život připravil cestu, která začala být obohacující, přínosná a naplňující. Nedokázala jsem si dříve představit, že mě má práce bude takto naplňovat a uspokojovat.  S tianDe si plním své sny a pomáhám i ostatním. 


Chcete vědět více o mém podnikání ?

Moc ráda to naučím i Vás.
Myslíte si, že na to nemáte?  Že to nebudete umět ?  
Udělejte první krok, zavolejte mi na mé osobní tel. číslo 777776664 , nebo mi  napište. 
Probereme nezávazně možnosti. Sama se pak rozhodnete.

  Dokončením souhlasíte se zpracováním osobních údajů . Informace o zpracování osobních údajů si přečtěte  Zde

  Těším se na vás .......

  S úctou Jana ♥♥♥

  Zaujalo vás to?

  Pošlete to dál ...... děkuji i za Vaše doporučení.

  Nakupujte se slevou
  Získejte kartu tianDe a nakupujte všechny produkty s výraznou slevou
  TianDe | Unikátní produkty
  Přidejte se do soukromé skupinky a zjistěte více o kosmetice

  Přejít nahoru
  Scroll to Top
  Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram