Formulář

Pokud jste se dostali až sem k formuláři, pravděpodobně máte zájem o nastavení slevy na celý sortiment tianDe,  a získání zákaznické karty tianDe.

Vyplňte prosím formulář,  do poznámky můžete připsat datum narození a adresu.  

Spojím se s Vámi a společně vše nastavíme.  Děkuji za Váš zájem

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 GDPR) zpracováváme Vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu. Osobní údaje jsou nutné pro vygenerování Vašeho osobního ID v Tiande (opravňujícího Vás nakupovat za členské ceny), odbavení objednávek a další plnění vyplývající z kupní smlouvy, pokud dojde k jejímu uzavření. Takové zpracování osobních údajů umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. b) uvedeného “Nařízení”  Zásady ochrany osobních údajů ZDE

  Dnes jsem nadšená z pomocníků, které mi doporučila paní Jana Bařinková a díky kterým odezněly potíže a já nemusela už přes dva roky na žádné obstřiky. Bolesti zad, kloubů, ramen, hlavy, s tím se dnes setkáváme na každém kroku a i u mladých lidí.
  Sama jsem měla problémy hlavně s rameny a plotýnkami. Takové to zamrzlé rameno, přendaváte si ruku druhou, protože s ní nepohnete. Zablokovaná záda, kdy nezvednete nohu, nemůžete se hnout. Řešila jsem to u lékaře obstřikem a na nějaký čas to povolilo ale vracelo se to s pravidelností. Jedno, pak druhé a stále dokola.
  Produkty TianDe mi doslova pomohly na nohy.
  Doporučuji tyto produkty a vstřícný a vlídný přístup paní Jany. Můžu se na ní kdykoliv obrátit se svým problémem.
  Marie Dobrovolná
  Praha

  Přejít nahoru
  Scroll to Top
  Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram