Spolupráce

Spolupráce ? Přivýdělek ? Nebo práce a vášeň....

Úspěšný život s tianDe

Má spolupráce se společností TianDe začala na začátku roku 2017. Za tuto dobu jsem prošla veliký kus cesty a naučila se spoustu nových věcí. Ať už  znát do hloubky kosmetiku TianDe, jednotlivé unikátní produkty, jejich účinky na naši krásu a zdraví. Potkala jsem spoustu nových lidí, dnes již přátel, se kterými sdílíme stejné zanícení. Začala jsem se zdokonalovat v oblasti Tradiční čínské medicíny a Ajurvédy. Dopracovala jsem se i na post, kde se můj koníček přeměňuje na mou vášeň se slušným výdělkem. Naučila jsem se znát více do hloubky  systém MLM. Seznámila jsem se s  procesy firmy a neustále se rozvíjím ve svém skvělém  byznyse, v oblasti koučinku a ve znalostech online světa …..

Přijímám do svého týmu nové ženy ale i muže

Neustále se posunuji ve svých zkušenostech a ty bych vám teď chtěla dále předávat. Získané zkušenosti v oblasti byznysu a reálného světa, dnes obohacuji o využívání možností online světa, které v dnešní době propojují klasickou komunikaci s lidmi.

Co vám nabízím

  • kosmetiku pro vlastní potřebu za výhodnější ceny
  • přivýdělek k vaší práci 2 – 5 tis. kč 
  • začít vydělávat více než v klasické práci – 20 a více tisíc kč
  • začít vydělávat jako manažeři a více   – kolem 50 tisíc kč
 
Přidáte se ke mně ??????
 Neslibuji, že to půjde bez práce, slibuji ale svou podporu, pomoc a také vám slibuji že se vám z toho dříve nebo později bude točit hlava.
 
 Pokud vás nabídka nadchla a jste připraveni poznávat nové věci, ozvěte se mi. Beru jen omezený počet uchazečů, protože se vám chci naplno věnovat a podpořit ve vašem úspěšném byznyse.
 Budu se na vás těšit ve svém týmu .

Tak neváhejte a pojďte do toho

Máte dotazy?

S vaším e-mailem budu (Jana Bařinková ) zacházet podle mého nejlepšího svědomí a  podle zásad ochrany osobních údajů, které najdete zde >>>    Vyplněním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním.  Především s tím, že vám budeme zasílat zajímavosti a tipy s tématikou zdraví, krásy a podnikání v MLM.  Svůj souhlas můžete odvolat přes odhlašovací odkaz v každém emailu

Spolupráce |TianDe | Tým | Praha | Úspěch |

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram