Masky tianDe

TianDe – pleťové masky

Cítíte se hodně unavená ? Vaše pleť je povadlá vrásky jsou více viditelnější ? Potřebujete zrelaxovat ?  Nemusíte chodit do salónu – můžete si udělat fantastickou proceduru v klidu doma…. Stačí naložit se do vany nebo lehnout si na příjemnou pohovku a 20 minut věnovat sama sobě…….

Kosmetické masky představují tu nejlepší a nejúčinnější doplňkovou péči o pokožku obličeje. Jejich úkolem je expresní obnova pokožky a řešení konkrétních problémů. Aplikování masky je zvláštní rituál, v němž je důležité vše: prostředí, tlumené světlo, tichá hudba, nálada. 20 minutový odpočinek “pod maskou” se ničemu nevyrovná. Při něm se uvolní nejen pokožka, ale i celý organismus, který se zbaví únavy a stresu.

Masky mají široké spektrum účinku: bělí, hydratují, vyživují pleť, čistí ji a stimulují, vybělují, omlazují, zbavují nahromaděného stresu a podráždění, zmenšují póry, mají imunomodulační efekt. Vyznačují se však ještě jednou vlastností: působí jemně a fyziologicky. Je zajímavé, že jedna maska řeší hned několik úkolů, vše záleží na jejím složení.

Pro výběr správné masky je třeba určit typ pokožky a její stav v dané chvíli a také si říci, co pokožka nejvíce potřebuje (výživa, hydratace, regenerace, vyčištění) a jaký účinek je od této procedury očekáván

Dopřejte si chvilku jen pro sebe a nechte se rozmazlovat kosmetickými maskami                                                                                                                                    

Kosmetické masky si můžete vybrat z několika typů :

Masky-obklady jsou vytvořeny z jemné tkaniny napuštěné speciálním gelem s přírodními složkami                                                                                                   

Používají se přímo na obličej – jsou zde otvory na oči, nos a přikládají se na 20 min, nejlépe v poloze v leže /úžasný relax/. Všechny výživné látky se během 20 min dostávají do kůže a působí okamžitě.. Vytvoříte si relax a účinky masky jsou stejné jako na kosmetice.

Masky krémové – denní a noční – rychlé, velmi rychle se vstřebávají – jsou bez oplachové, nemusejí se po aplikaci umývat, po 10 min. se zbytek masky pouze vmasíruje do pleti.   

Nemusí se aplikovat v leže, stačí nanést na vyčištěnou pleť buď ráno – např. než se nasnídáte maska se Vám vstřebá a nebo večer – ideální doba na aplikaci masky je kolem 21 hod.

Masky Duál Systém jsou to speciální látkové masky, které mají v balíčku dvě části:  

Látková maska s pro výživu a lifting – má vysoce hydratační, vyživující a liftingový účinek /1.část/   Regenerační emulze, která se aplikuje po použití masky na závěrečnou péči   /2.část/  Aplikují se opět v leže, mají tonizující, zpevňující, liftingový, protizánětlivý, hydratační účinek ..různé typy masek na různé problémy pleti.

Maska na obličej DE LUXE obsahuje 3v 1:  látkovou masku na obličej , látkovou masku na krk, speciální emulzi                                                                                        

Aplikují se opět vleže na 20 min, nasycují pleť kyslíkem, vyživují, hydratují, pomáhají odstranit známky únavy a stresu..     

 

Ukázka masek

Denní expresní obnova  Populární a všemi milované krémové masky TianDe, které není třeba oplachovat, představují jednoduchý a účinný způsob, jak aktivizovat krevní oběh v kůži, posílit její výživu a… stát se neodolatelnou. Používání těchto úžasných přípravků přináší okamžité očividné výsledky: zlepšuje barvu pleti, obnovuje pružnost tkání. Denní krémové masky jsou opravdovou spásou pro mobilní ženy. Když si dopřejete tuto proceduru například během ranní koupele nebo zatímco pijete šálek kávy, připravíte tak svou pleť k náročnému dni, nabijete ji energií až do noci.

Masky tianDe

Krémové masky denní

Hydratující krémová maska Broskev – Tento kosmetický přípravek se ideálně hodí pro péči o suchou a vadnoucí pleť v obličeji.Obsahuje výtažek z listů broskve, výtažek z mořských řas a z listů mišpule japonskéTéměř ve všech světových jazycích najdeme obrazné přirovnání: “pleť jako broskev” ,”dívčina jako broskvička”. Díky masce Broskev a saké budou tyto komplimenty zaznívatsměrem k Vám…Působení aktivní složky masky Výtažek z broskvových listů nasycuje kůži vlhkostí, činí ji jemnou a vláčnou jako broskev, zatímco flavonoidy obsažené v tomto výtažku ji chrání před ničivým působením volnýchradikálů a předčasným stárnutím.

Noční masky tianDe

Krémové masky noční

Masky používané výhradně na noc napomáhají stahovat póry a zpevnit cévy, blokují růst bakterií na pokožce, odvádějí volné radikály a báječně hydratují.

Jsou plné vitamínů mladosti a krásy A, E a C, komplexu skupiny B, draslíku, sodíku, vápníku, železa, flavonoidů, enzymů a kyseliny linolové. Když se kůže nasytí těmito vitamíny a látkami, získá náboj mládí krásy.

Modelovací masky

Plátýnkové masky se přikládají na pleť a jsou nasáklé tekutinou obsahující výživné složky.

Masky působí na omlazení pleti, vypnutí, vyživují, proti pigmentovým skvrnám, omlazují. Způsobují zlepšení buněčného dýchání a zvýšení místní imunity kůže. Odvádí toxiny, zlepšují tonus pleti.

Obsahují spoustu bylinných složek, minerální soli, vitamíny,  hydrolyzovaný kolagen,

Slyšíte komplimenty na svou svěží barvu v obličeji a cítíte, že je Vaše pleť znova v tonusu, “nabitá” zevnitř energií, kyslíkem a vitamíny

 

tianDe masky a peelingy

Masky na oční víčka

Tyto kosmetické mini-masky umožňují korigovatnedostatky pleti kolem očí. Jsou určeny pro domácí iprofesionální použití. Moderní modelovací masky na pleť kolem očí díkysvému cílenému působení účinně zbavují vrásek,začervenání, oteklosti a tmavých kruhů pod očima.Emulze s biozlatem na dlouhou dobu zafixuje výsledek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram