Bylinné obklady | Vložky tianDe

Pod toto se všechny podepisujeme

Ráda bych Vám představila pár žen, které poznaly účinky bylinných vložek TianDe ®️

Je nás několik tisíc žen, které víme, co umí tyto vložky a jak dovedou harmonizovat ženské zdraví. Není nám to jedno a chtěly bychom šířit tuto osvětu ke každé ženě .

Nezáleží na tom, jestli jste v plodném období nebo už máte po klimakteriu. Vložky potřebujeme všechny. Jedná se o neuvěřitelnou prevenci různých onemocnění i jemné nerovnováhy.

Umí řešit mnohé:
– nepravidelná menstruace
– silná a bolestivá menstruace
– premenstruační syndrom (PMS)
– výkyvy nálad
– přechod – menopauza – klimakterium
– padání vlasů – opravu čtete dobře!
– kvalita pleti
– harmonizují hormonální systém ženy
– gynekologické nálezy – cysty, myomy, …
– DĚLAJÍ ŽENU PLODNOU a ZDRAVOU 

Čínští lékaři vyvinuli speciální bylinné vložky, které nejsou jen menstruační, o to jsou zajímavější…a dokonce tyto vložky nejsou vhodné jen pro ženy, ale v určitých případech je mohou používat i muži. Jedná se o FYTOVLOŽKY se speciálně vloženou bylinnou vrstvou /unikátní chráněný patent/, které působí přes nejdůležitější energetický bod u ženy v rozkroku na naše vnitřní pohlavní orgány. Tyto vložky obsahují speciální složení až 49 druhů bylin, které jsou velmi účinné a které pronikají přes lymfu, krevní cestu až do vnitřních orgánů ženy, kde hojí, harmonizují a pomáhají zmírňovat nepříjemné „ženské problémy“.

Udělejte si i vy doma test vložek “hořením”. Klasické vložky se tzv. seškvaří (jsou vyráběné z odpadu a umělé hmoty). Pak nás už vlastně ani nepřekvapuje to velké množství gynekologických problémů, kterými ženy trpí. Vždyť si na nejdůležitější ženský orgán přikládáme odpad!

U menstruačních vložek TianDe je využívaná bavlněná tkanina, dále výtažky z mořských řas a patentovaný koncentrát z bylinných výtažků. TianDe vložky při testu hoří podobně jako papír.
Vložky jsou napuštěné čínskými bylinami, které harmonizují celé tělo.
Vložky v TianDe jsou vyráběny nejmodernější technologií a bylinné směsi, které se v těchto unikátních vložkách používají, jsou složeny podle tradiční čínské medicíny a jsou patentovány.

Mám pro Vás spoustu informací a zkušeností od mnoha žen, které unikátní vložky s patentovanou recepturou používají. Napište mi, jsem připravena Vám na vše odpovědět. Pište do chatu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram