Bylinný obklad | Ženské zdraví |tianDe

Bylinný obklad

Bylinný obklad pomáhá i na Endometriózu

Je to onemocnění, při němž se děložní sliznice (endometrium) objevuje mimo dělohu, např. na vaječnících či pobřišnici. Projevuje se nejčastěji bolestivou menstruací, kdy bolesti začínají již 1–2 dny před menses, bolestmi v konečníku i při stolici, vystřelujícími až do stehen, dlouhodobými bolestmi v podbřišku, bolestmi při pohlavním styku a někdy i přítomností krve v moči! V případě bolestivé menstruace, kdy se nenajde žádná příčina, je třeba vždy myslet na endometriózu! Je také hlavní příčinou sterility u žen (30–70%) a to díky ztrátě ovulace.

💊💊💊💊💊💊💊💊💊💊
Z pohledu ZÁPADNÍ MEDICÍNY 
je její vznik neznámý a léčba neexistuje. Případně se řeší hormonální léčbou, kdy se žena dost často dostává do umělého přechodu. Což způsobí také nepříjemné vedlejší účinky jako je ztráta menstruace, přibírání na váze, náladovost, deprese, migrény, snížené libido, otoky, olejovitá kůže, akné, svalové křeče, návaly horka, nadměrné ochlupení, zmenšení prsou, hrubší hlas – zkrátka ze ženy se stává muž! Už?! Další metodou léčby po 40. roce věku může být operace.    

☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️

Z pohledu TCM
platí postup stejný jako při výskytu myomů a cyst. Blokády, které v těle vznikly se dají odstranit pomocí bylinných vložek – bylinný obklad.            🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Toto je mé doporučení, jak postupovat v bylinné terapii:

🍀 začít nosit denně bylinné vložky (Jak začít s používat vložky máme v jiném příspěvku zde ve skupině, který jsem psala). Důležitá je kúra s vložkou Energie Života – zde bych se bavila o době min. 21 dní (mezi menstruací), v případě potřeby pokračovat po menstruaci dál.

🍀 pít ženské čaje – min. měsíc v terapeutické dávce 2-3 čaje za den

🍀 detoxikace těla – pomocí detoxikačních náplastí na nohy. Je možné zařadit také pití čaje Ostropestřec a Tibetský sběr. Jen pozor na dobu detoxikace, ta nesmí probíhat v zimním období, kdy nám játra odpočívají (spinkají), tj. 15.11.-14.2.

🍀 odkyselení těla – pomocí doplňku stravy Citrokalcevit

🍀 pravidelné prohřívání břišní části – pomocí turmalínového pásu – každý den na pár minut (cca 30 ráno a 30 večer – dle individuálního pocitu)

Pro informace o vhodých produktech mne neváhejte kontaktovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram