tianDe | masážní oleje

Kosmetické masážní oleje TianDe

“Tajemství požehnaných vrcholů” 
“Tajemství císařských komnat”

Hojivé vlastnosti olejů jsou známé od dávných dob. Ve svém složení jsou výhradně přírodní rostlinné materiály – výtažky, pryskyřice a éterické oleje z léčivých rostlin.
I přes skutečnost, že v Evropě bylo umění na léčbu olejů téměř zapomenuto, je na východě důležité a důležité dodnes. Všechny éterické oleje patří k primárnímu prvku ohně; příznivý účinek na nervový systém, naplňují člověka energií, obnovují harmonii celého organismu a také odstraňují zánětlivé procesy, relaxují a uklidňují.
Masážní olej je účinná masáž a aromaterapie současně.

Kosmetický masážní olej “Tajemství požehnaných vrcholků” (kód: 30120)
Ženská hruď je ukazatelem nejen její krásy a přitažlivosti, ale také jejího zdraví. Podle statistik trpí 60-90% žen ve věku 25 až 40 let mastopatie, patologie mléčné žlázy, charakterizované růstem jejích tkání a bolesti. Tento problém je znám už více než sto let a je stále nejběžnější. Neexistuje žádný léčivý přípravek pro mastopatii, protože to není onemocnění, ale bakteriálně-imunohormonální proces, který signalizuje výskyt selhání ženského těla. A pokud se tomuto varovnému zvonu nedá věnovat včas, může se prsa rozvinout do nádoru během pouhých 6-10 měsíců.

Proto se u prvních příznaků mastopatie: překrvení prsu, vzhled uzávěrů a uzlů, bolest v mléčné žláze spojená s premenstruačním syndromem, poraďte se s lékařem a začněte obnovovat tělo pomocí masážního oleje “Tajemství úrodných vrcholů”.
Složení oleje: extrakt z kořene ženšenu, astragalusová pryskyřice, esenciální olej šalvěje, extrakt z lásky, esenciální olej lovage, extrakt z kořenového zázvoru, styraxová pryskyřice.

Olejové aplikace
Pokud žena nemá v tkáni prsní tkáně, ale má pocit, že má stále problémy nebo chce předejít možným onemocněním, olej by měl být aplikován na celé prsy a ponechán po dobu 35 minut. Mohou se objevit příznaky, jako je otupělost, otok, necitlivost nebo bolest. Nebojte se, je to normální reakce na olej. Podobná znamení hovoří o problémech na místech, kde byly nepříjemné pocity. Na těchto místech by měl být masážní olej aplikován při příštím použití.

Každý den, ráno a večer, by měly být 4-5 kapek oleje jemně a jemně vtírány do problematické oblasti mléčné žlázy až do úplného vstřebání.

Doba léčby
Průběh aplikace oleje závisí na stavu prsu:
7 dní – krátká léčba;
14 dní – průměrný průběh léčby;
21 dní – hlavní průběh léčby.
Při záchvatu mléčných žláz je potřeba použít olej po dobu 21 dní, po 1 týdnu přestávky, až do zotavení.

Při premenstruační bolesti na hrudi, při malém otoku žlázy, se doba užívání pohybuje od 7 do 21 dnů. V mírném nebo těžkém stadiu zduření žlázy budete potřebovat 2-3 základní kurzy po dobu 21 dnů.
Pozor! Je zakázáno používat olej pro nádory o velikosti větší než 3 cm.

Účinnost použití
Po 3-5 dnech používání oleje pro choroby mléčné žlázy slabého stupně se pevné tuleně zpomalují. V případě závažnějších onemocnění se z bradavek může objevit nažloutlý výtok. To znamená, že se redukují zánětlivé procesy.
“Tajemství půvabných vrcholů” obnovuje vitalitu, naplňuje tělo energií, čistí krev a eliminuje jeho stagnaci.

Při použití oleje musíte dodržovat jednoduchá pravidla
1. Nemůžete jíst studené a surové jídlo, včetně ovoce.
2. Je zakázáno užívat drogu během menstruačního cyklu, během laktace a během těhotenství.
3. Nepoužívejte u pacientů s těžkou hypertenzí a srdečními chorobami.
4. Je nutné dodržovat denní režim, vést zdravý životní styl, vzdát se špatných návyků, zajistit si v noci dobrý odpočinek.
5. Je důležité zachovat dobrou náladu a pozitivní emocionální zázemí.
6. Musíte nosit pohodlnou, nepevnou podprsenku.
7. Nezapomeňte pravidelně vyšetřovat hruď.

Kosmetický masážní olej “Tajemství císařských komnat” (kód: 30121)
Je známo, že ve starých čínských císařských apartmánech kromě hlavní manželky bylo dalších 39 manželů a 81 konkubínů. Co je to tajemství císařské moci? Samozřejmě, ve zvláštních duchovních a fyzických praktikách, které k nám přišli v čínských bojových uměních a zázračném oleji, jehož tajemství se zachovalo po mnoho staletí.

Zůstat silným válečníkem v moderním životě je pro člověka důležitým a obtížným úkolem. Často zdůrazňuje a sedavý životní styl podkopává zdraví lidí. Podle statistik každý třetí člověk trpí onemocněním prostaty. Prostatitida postihuje muže nejen ve stáří, ale často se vyskytuje v nejaktivnějším a nejproduktivnějším období života – od 20 do 45 let.

Jakékoli narušení funkce prostaty způsobuje potíže s močením, sexuální dysfunkci, nespavost, fyzickou nečinnost, závratě, problémy s pamětí, depresi, sebepoškozování a dokonce i neplodnost. Proto u některého z uvedených příznaků je nutné konzultovat lékaře a používat přípravky TianDe jako doplněk k hlavní léčbě nebo profylaxi.

Společnost nabízí specificky pro muže jedinečný výrobek založený na starých tradicích čínské medicíny – kosmetického masážního oleje “tajemství císařských komnat”.

Složení oleje: čínský extrakt z foxglove, extrakt z čínské angelice, olej z čínské Schisandry, extrakt z plantejnového alizmu, extrakt z kokosového porceanu, olej z malinových semen, extrakt listového medu, Cnidium seed oil, Myrrh pryskyřice, olej Astragalus.

Olejové aplikace
Olej “Tajemství císařských komnat” se doporučuje používat každodenně ráno a večer, 4-5 kapek pod pupkem do dolního Dantianu. Tuto oblast lze snadno nalézt položením dlaně pod pupík palcem zasunutým dovnitř – správné místo pro tření oleje bude pod malým prstem. Dolní Dantian se někdy nazývá “Lékařská pole” nebo “Elixirské pole”, protože obsahuje a shromažďuje léčivou sílu původní qi nebo prenatální energie.

Olej musí být také aplikován na oblast rozkroku, do bodu Huiyin (nachází se uprostřed mezi konečníku a šourku). Jemně masírute tuto oblast krouživým pohybem, dokud není olej zcela absorbován.

Doba léčby
Průběh léčby je zvolen individuálně v závislosti na zdravotním stavu:
7 dní – krátká léčba;
14 dní – průměrný průběh léčby;
21 dní – hlavní průběh léčby.

Pozor! V případě akutních, závažných onemocnění prostaty je nutné užít lék po dobu 21 dní, poté po přestávce 1 týden opakujte až do zotavení. Obvykle jsou k dispozici 2-3 základní kurzy.

Účinnost použití
Prostatická žláza má velmi silný kryt ve formě třívrstvé lipidové kapsle, což je překážkou pro příjem léčivých složek. To komplikuje jeho léčbu a ovlivňuje její výsledky. Olej “Tajemství císařských komor” však díky složení proniká tlustou ochrannou membránou žlázy a snadno se dostane do bolavých míst.

Olej čistí krev, rozpouští stagnaci, naplňuje ledviny energií qi. Lék pomáhá při léčbě selhání ledvin, eliminuje pollakiurie (časté močení) a zmírňuje bolest při močení, zmírňuje podráždění tkáně kolem bolavého místa, eliminuje bolest v perineu. Vylučuje zánět prostaty, zabraňuje vzniku rakoviny prostaty.

Při použití oleje musíte dodržovat jednoduchá pravidla
1. Zajistěte správný spánek.
2. Vyhněte se nadměrnému fyzickému a emocionálnímu stresu.
3. Vyhněte se nachlazení.
4. Nejíst kořeněné potraviny.
5. Jezte více čerstvé zeleniny a ovoce.
6. Pijte více tekutin.
7. Dodržujte osobní hygienu.
8. Odmítněte alkoholické nápoje.
9. Aktivně se pohybujte, neseděte na jednom místě delší dobu.
10. Vyjměte cyklistiku a cyklistiku na stacionárním kole.

Produkt je určen pouze k externímu použití! Při zasažení očí opláchněte vodou. Nepoužívejte olej v případě výskytu vyrážky, řezů a odřenin.

TianDe

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram