Funkční komplex Citrokalcevit

Funkční komplex Citrokalcevit

Funkční komplex Citrokalcevit
je zdrojem biologicky dostupnéhovápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů.

Vápník vás obklopuje ze všech stran. Skořápky, sloužící jako ochrana mláďat, mušle, které sbíráte u moře, korálové útesy. Vápník se používá do fasád, na bílení …..

Co vaše tělo ?

Vápník je důležitou součástí vašich kostí. Dalo by se říct, že díky vápníku drží pohromadě. Zodpovídá za tvrdost a pevnost nejen kostí ale i zubů.

Lidská kostra je hlavním odběratelem i zásobárnou vápníku. V případě potřeby uvolňuje své zásoby pro správné fungování dalších tělesných pochodů, kde plní vápník rovněž klíčovou roli. Kromě utváření tělesné konstrukce se vápník podílí i na vedení nervových vzruchů, uplatňuje se při srážení krve a regulaci srdečního rytmu.

Proč Citrokalcevit ?

Krásný úsměv, lesklé vlasy, upravená kůže a nehty i lehkost pohybu jsou základem naší přitažlivosti a klíčem k úspěchu. Proto by mělo jedno z hlavních míst v arzenálu krásy a zdraví každého moderního člověka náležet vitamínům a králi minerálů – vápníku. Nedostatek této nenahraditelné látky ovlivňuje nejen náš vzhled, ale i náš fyzický a psychický stav. „Citrokalcevit“ je zdrojem biologicky dostupného vápníku, který umí tělo dokonale vstřebat, a má příznivý vliv na práci všech důležitých systémů.  – je 100% přírodní přípravek

Co je to biologicky dostupný vápník?

Jedná se o formu minerálu, který je naším tělem nejúčinněji vstřebáván, a proto má pro tělo největší přínos. Moderní vitaminový a minerální komplex “Citrokalcevit” obsahuje citrát vápenatý, který je dobře absorbován bez ohledu na věk a kyselost žaludku.
Deficit vápníku ovlivňuje jak náš vzhled, tak fyzický a psychologický stav.

Silná a zdravá kostra je základ dobrého zdraví

POSILNĚTE SVŮJ IMUNITNÍ SYSTÉM
Doplnění vitamínů a posilnění imunitního systému je důležité .Díky složení Citrokalcevitu a díky jeho přítomným vitamínům si posilníte imunitní systém. Je vhodný i pro děti. Vápníkorganického původu působí na vlasy, nehty, kosti, kůži, ledviny

ODKYSELTE SI ORGANISMUS                                     

Odhadujete kalorickou hodnotu, obsah bílkovin, tuku, uhlohydrátů a vitamínů v potravinách. Potrava má však další důležitý rys – má určitou kyselou zátěž – kritický index pro vaše zdraví. Jsou složeny z potravinových složek, které jsou buď kyselé nebo zásadité. Tělo se snaží udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami. Během tohoto boje trpí kosti a zuby, protože vápník v těle je nejprve přidělen důležitým hlavním orgánům. Je tedy zřejmé, že to vede k muskuloskeletálním poruchám. Osteoporóza postupuje zvláště rychle a to není zdaleka veškerý dopad na zdraví! Překyselené prostředí je živná půda mnoha nemocí – i těch závažných onkologických, …

Citrokalcevit obsahuje spoustu vitamínů

 vitamín A – antioxidant a protiinfekční, při problémech s kůží (akné, kožní onemocnění, stárnutí kůže), onemocnění ženských reprodukčních orgánů, trávicí systém, dýchací systém.

vitamín B1 je nezbytný pro nervový systém, zlepšení mentální aktivity, prevence Alzheimera.  

vitamin B2 – antioxidant, jeden z klíčových vitamínů, způsobuje regenerační procesy včetně kůže.

vitamín B3 kontroluje úroveň cholesterolu je důležitá pro systém cirkulaci a vrací emocionální rovnováhu.

vitamín B6 jeden ze základních vitamínů B, zvláště důležitý pro udržení zdraví žen, srdeční choroby, onemocnění cukru, poškození imunitního systému, nervový systém, oběhoveho systému, kožní onemocnění (akné, dermatitida).

vitamín B9 – chrání krevní cévy před aterosklerózou, pomáhá s akné a psoriázou.

vitamín B12 je nutný pro anémii, poruchy spánku, deprese, astma, alergie, poruchy sluchu, je také užitečné pro vegetariány a starší osoby.

vitamín D3 podporuje absorpci vápníku, je zapotřebí k posílení kostí u psoriázou, hypertenze, cukrovky, střevní nemoci.

vitamín C – silný antioxidant, jeden z nejdůležitějších vitamínů potřebných k omlazení těla.

vitamín E – “Vitamín mládí” Potřebný pro omlazení těla, v menopauze.

vitamín H se jmenuje “Vitamín Krásy”, je nezbytný pro zdraví kůže, vlasů a nehtů. Podporuje práci gastrointestinálního traktu, ledvin a dalších tělesných systémů.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram