Fytonáplasti | Transdermální terapie | tianDe

Fytonáplasti

Transdermální terapie

Při dnešním způsobu života je těžké najít člověka, který neví, co to je bolest zad, šíje nebo kolenou. Fytonáplasti působí cíleně v místě bolesti.

Podle statistiky trpí okolo 30% obyvatel naší planety bolestí kloubů.

Nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, onemocnění nervového systému, poruchy látkové výměny, podchlazení, úrazy, infekce a další faktory přivádí k takovým krutým a častým nemocím, jakými jsou artritida a artróza.

Mnoho lidí se chybně domnívá, že bolest kloubů nemusí být léčena, že přejde sama od sebe. Ale onemocnění kloubů časem jen progresuje, a proto se nevyplatí léčbu odkládat. Navíc, prospěšná je nejen léčba kloubů, ale i prevence jejich onemocnění.

Od pradávna až do dnešní doby jsou v Číně, Japonsku, Koreji hojně používány k místní léčbě osteochondrózy, artritidy, artrózy léčebné obvazy, obklady a náplasti.

Fytonáplasti TianDe jsou nasáklé rostlinnými extrakty a oleji

Působí jako tzv. “suché infuze”pronikají podél meridiánů a dostávají se do přímé blízkosti postiženého místa, bolesti, zánětu ..

Aplikují se na 8-12 hod / přes den nebo přes noc/ a mají rychlý účinek…

Nejpoužívanější jsou :    JIAN KANG /znamená ZDRAVÉ KLOUBY/ a  WUTONG/znamená BOLEST NENÍ/

Náplasti Wutong a Jian Kang v sobě spojily dávnou moudrost a vědomosti východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.

Základ náplastí tvoří komplex cenných léčivých rostlin a dalších přírodních složek. Účinek těchto náplastí je založen na principu transdermální terapie.

Léčebné náplasti působí jako “suché infuze”, prostupují do těla přes kůži , aktivizují krevní a lymfatický oběh, zabraňují zhoršení onemocnění, odstraňují symptomy zánětu jako je zarudnutí, otoky, bolest. Nezatěžují tedy játra a vnitřní orgány …

Pokud vás bolest trápí přes den a zvyšuje se při pohybu a fyzické zátěži, doporučuje se aplikovat přes den náplast Wutong a na noc protizánětlivou náplast Jian Kang.

Při silných bolestech, které zesilují v noci se doporučuje na noc používat náplast Wutong a přes dennáplast Jian Kang.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Scroll to Top
Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram